info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Summer Kit Water Touch

Çmimi:3,210.00 L 2,568.00 L -20%

Set me veprim mbrojtës dhe hidratues, formuluar specifikisht për lëkurë normale në mikse.
Ҫmim promocional.
50 ml, 15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

,

Masa

50 ml + 100 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Bli kremin e diellit Rilastil Sun System Water Touch Fluid 50 ml dhe përfito falas Aqua Intense Gel Serum 15 ml

 

 

Sun System Water Touch SPF 50

Krem kundër diellit me teksturë të lehtë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe veçanërisht për lëkurën mixe.
VETITË:
-Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe drita blu.
-Matifikon lëkurën dhe e lë atë të butë dhe të hidratuar.
-Parandalon djegien dhe shfaqjen e njollave të shkaktuara nga dielli.
Pa aromë.
Rezistent ndaj ujit.
Rredukton rrezikun e irritimit të syve.
I biodegradueshëm.

 

Aqua Intense Gel Serum

Trajtim intensiv hidratues i formuluar si serum, me efekt mbrojtës kundër ndotjes ambjentale dhe efekt mbushës.
Formuluar me acid hialuronik me peshë molekulare të lartë dhe të ulët dhe ekstraktet nga alga e kuqe Chondrus Crispus, me veti të fuqishme antioksiduese.

-Nxit hidratimin intensiv të lëkurës
-Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm mjedisorë (smogu, rrezet UV, ndotja)
-Rrit efektin hidratues të produkteve të tjera Rilastil Aqua
-Qetëson dhe zbut lëkurën.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Sun System Water Touch SPF 50

Tundeni përpara përdorimit.
Aplikojeni në mënyrë uniforme në fytyrë, të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni shpesh gjatë ditës.

 

 

Aqua Intense Gel Serum

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, në fytyrë dhe qafë të pastër. Shmangni zonën rreth syve.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Salicylate • Polymethyl Methacrylate • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • CI 77891 (Titanium Dioxide) • Microcrystalline Cellulose • Allantoin • Tocopheryl Acetate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Disodium EDTA • Schizandra chinensis Fruit Extract • Sodium Hyaluronate • PEG-8 • Cellulose Gum • Sodium Hydroxide • Tocopherol • Phenoxyethanol • Aluminum Hydroxide • BHT • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Diglycerin • Sodium Lauroyl Glutamate • Ethylhexylglycerin • Ascorbyl Palmitate • Lysine • Magnesium Chloride • Ascorbic Acid • Citric Acid • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping