info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Intense C Booster Spray

Çmimi:2,790.00 L 2,092.50 L -25%

Spray hidratues i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik.
100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Spraj i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik, i cili i dhuron hidratim intensiv dhe shkëlqim fytyrës, qafës dhe dekoltesë.
I pasur me një kompleks me veti antirrudhë dhe antioksidues.

Nëse aplikohet pas rutinës së zakonshme të pastrimit, ndihmon në përthithjen sa më të mirë të produkteve të tjera të rutinës.
I përshtatur për të gjitha tipet e lëkurës.
Përshtatet shumë mirë edhe me lëkurën e ndjeshme.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në largësi 15-20 cm larg nga lëkura. Mund të riaplikohet sipas nevojës gjatë ditë

Përbërësit

Aqua (Water) • Niacinamide • Propanediol • Sodium PCA • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Pullulan • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid • Citric Acid • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • Aloe Barbadensis Leaf Extract • Bioflavonoids • Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract • Sodium DNA • Disodium Phosphate • Cetrimonium Bromide • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping