info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Intense C Gel Serum

Çmimi:5,590.00 L 4,192.50 L -25%

Serum i pasur me 15 % vitaminë C dhe acid hialuronik.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum në trajtë xheli i cili përthithet lehtë dhe nuk lë ndjesi të ngjitshme.
I pasur me 15% vitaminë C High Tech, e cila minimizon rrudhat e dukshme, njëtrajtëson teksturën e pabarabartë të lëkurës dhe redukton shenjat e lodhjes.
Lëkura hidratohet menjëherë dhe rifiton shkëlqimin e munguar.

I përshtatur për të gjitha tipet e lëkurës.
Përshtatet shumë mirë edhe me lëkurën e ndjeshme.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në të gjithë fytyrën në lëkurë të pastër dhe të tharë paraprakisht.
Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

Aqua (Water) • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid • Citric Acid • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • C12-13 Pareth-9 • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Sodium Hydroxide • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping