info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Intensive Night Cream

Çmimi:4,650.00 L 3,487.50 L -25%

Krem nate për rrudhat e para për lëkurë normale në të thatë
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Krem, i cili ushqen lëkurën dhe kundërshton rrudhat e para.
Kombinimi i aminoacideve dhe vitaminave mbron lëkurën nga radikalet e lira, kurse vaji i krundeve të orizit ushqen lëkurën deri në shtresat më të thella.
Pas një sërë përdorimesh lëkura juaj do jetë më e butë, më elastike dhe më e tendosur.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, kobalt dhe paladium.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet çdo darkë, në fytyrë dhe qafë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) • PEG-8
Beeswax • Glycerin • PEG-6 Stearate • Ethylhexyl Palmitate • Petrolatum • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • C12-15 Alkyl Benzoate • Dimethicone • PEG-32 Stearate • Glycol Stearate • Sodium PCA • Triisostearin PEG-6 Esters • Panthenol • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Lanolin Alcohol • Tocopheryl Acetate • Leucine • Isoleucine • Valine • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Oryzanol • Hydrolyzed Wheat Protein • Allantoin • Hydrogenated Lecithin • Carbomer • Arginine • Imidazolidinyl Urea • Hexyl Cinnamal • Hydroxycitronellal • Glycine soja (Soybean) Oil • Methylparaben • Amyl Cinnamal • Benzyl Benzoate • Coumarin • Propylparaben • Alpha-Isomethyl Ionone • Disodium EDTA • Eugenol • Citral • Citronellol • BHA • Geraniol • BHT • Linalool • Limonene • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping