info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Light Cream

Çmimi:3,600.00 L 2,880.00 L -20%

Emulsion ushqyes & hidratues
për lëkurë normale në mikse
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili ka për qëllim të ushqejë lëkurën dhe ta mbrojë atë nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe nuk e lë atë të yndyrshme.
Për të penguar humbjen e ujit dhe për të mbajtur lëkurën të hidratuar, këtij formulimi i është shtuar kompleksi SK-Influksin dhe acidi hialuronik.
Ekstraktet e vajit të aguliçes, në sajë të përmbajtjes së omega-6 i japin lëkurës butësi dhe shkëlqim.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa ngjyrues.
Pa parabene.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në lëkurë të pastruar paraprakisht.
Përhapet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Oil •Butyrospermum parkii
Butter •Laureth-23 •Carbomer •Arginine •Sodium Hyaluronate •Hydrolyzed Hyaluronic Acid •Tocopheryl Acetate •Sodium Lauroyl Lactylate •Ceramide 3 •Ceramide 6 II •Ceramide 1 •Xylitol •Phytosphingosine •Cholesterol •Dimethiconol •Xanthan Gum • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Benzoic Acid • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA •Parfum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping