info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shkumë

Showing 1–20 of 32 results

Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Cleansing Foam

Shkumë larëse për persona me lëkurë të yndyrshme 150 ml
2,490.00 L 1,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygenic Foam Wash

Shkumë e butë larëse për zonën intime, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 200 ml
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Cleria Face Cleansing & Demake-up Foam

Shkumë pastruese për përdorim të përditshëm, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. 150 ml
1,340.00 L 1,139.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Scrub & Mask Reoxygenating Exfoliating Mask 55 ml

Maskë-skrub me veti eksfoljuese 55 ml
5,690.00 L 4,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Scrub & Detox

Skrub në formën e një shkume me veti eksfoljuese 50 ml
5,430.00 L 4,344.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Mousse Demaquillante

Larës fytyre dhe pastrues për makiazhin, me efekt anti-age dhe revitalizues 150 ml
2,580.00 L 2,064.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Foamy Shampoo

Shampo shkumuese pastruese për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike. 150 ml
2,267.00 L 1,813.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm After Sun Mousse

Shkumë hidratuese për fytyrën & trupin pas ekspozimit në diell. 150 ml
1,900.00 L 1,140.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm Ac-Norm Active Foam Plus

Shkumë pastruese për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml
2,140.00 L 1,284.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Deter Day Girl pH 6 Detergente Intimo

Detergjent intim për vajza në moshën e pubertetit 200 ml
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Deter Day Women pH 4.5 Detergente Intimo

Detergjent intim delikat me lëkurën, për përditshmërinë e të gjitha femrave 200 ml
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Deter Day pH 4

Detergjent për zonën intime me pH 4 150 ml
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Emodil Cleanser

Shkumë larëse me pH fiziologjik për zonën perianale 150 ml
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,490.00 L 3,816.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Neostrata Skin Active Exfoliating Wash

Shkumë larëse pa sapun për të gjitha llojet e lëkurës. 125 ml
4,490.00 L 3,816.50 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel 2 In 1 Cleansing Foam

Shkumë e butë pastruese me efekt peeling dhe acide frutash. 200ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Gentle Foam Cleanser

Përkujdesje pastruese në formë shkume delikate, formuluar specifikisht për lëkurën e ndjeshme. 200ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Gentle Cleansing Foam

Shkumë pastruese me pH fiziologjik, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. 150 ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

ONAGRINE Mousse Nettoyante Essentielle

Shkumë delikate pastruese për fytyrën, sytë & buzët. Largon papastërtitë dhe make up-in. 150 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Pigmentbio Foaming Cream Nettoyant Eclaircissant

Përkujdesje pastruese dhe trajtuese me efekt zbardhues,e përshtatshme për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 200ml
3,080.00 L 2,156.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso