info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 56 results

Ofertë!
-15%

Bionike Defence Cleansing Mousse

Shkumë larëse për lëkurë të ndjeshme 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Mild Wash Foam

Shkumë larëse delikate, për fytyrën dhe trupin 150 ml
1,553.00 L 1,242.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Noreva Hexaphane Shampooing Sec Mousse

Shampo e thatë pastruese për flokët 150 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Redness Control Foam Wash

Shkumë larëse për lëkurë të ndjeshme me tendencë kuperoze 236 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Emollient Mousse

Shkumë hidratuese për lëkurë të thatë, me tendencë atopike 200 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Roydermal Benzolait AB 1 Mousse

Shkumë larëse për lëkurë me tendencë akneike Flakon x 150 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Control Set

Set për përkujdesjen e fytyrës, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml, 32 ngjitëse, 50 ml
4,320.00 L 3,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Eau Thermale Mousse D’eau Nettoyante

Shkumë pastruese për lëkurë normale dhe të kombinuar. 150 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Express Radiant Cleansing Foam

Shkumë larëse me vitaminë C, e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 150 ml
2,520.00 L 2,142.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Homme Shaving Set

Set me shkumë rroje dhe balsam pas rrojes. 150 ml, 75 ml
2,520.00 L 1,764.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Jowae Micellar Foaming Cleanser

Shkumë pastruese e përshtatshme për çdo lloj lëkure. E përshtatshme edhe për lëkurë sensitive. 150 ml
1,610.00 L 1,288.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Purexpert Purifying Mattifying Foam

Shkumë pastruese për lëkurën e yndyrshme. 125 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

Canova Salipil Purifying Mousse

Shkumë larëse e përshtatshme për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 150 ml
2,745.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Shampoing Mousse Stelatopia

Shkumë pastruese & hidratuese për larjen e përditshme të trupit dhe kokës që nga dita e parë e jetës. Për lëkurë të thatë dhe atopike. 150 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Mustela Bain Mousse Éveil

Shkumë larëse delikate, e përshtatshme për bebe dhe fëmijë. 200 ml
1,100.00 L 715.00 L -35%
Shtoje në shportë

Aesthetico Active Foam

Shkumë pastruese specifike për lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,590.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Revitalizing Foam

Shkumë pastruese me acid glikolik dhe efekt antirrudhë. 125 ml
2,320.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris W Whitening Foam Face & Eyes Cleansing

Shkumë pastruese për lëkurë të hiperpigmentuar. 150 ml
2,496.00 L 1,996.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Physiological Moisturizing Foam Shampoo

Shkumë hidratuese për larjen e përditshme të kokës që nga dita e parë e jetës. Për lëkurë të thatë dhe atopike. 200 ml
2,750.00 L 2,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A Soothing Foam Face & Eyes Cleansing

Shkumë pastruese për lëkurë sensitive dhe alergjike. 150 ml
2,371.00 L 1,896.80 L -20%
Shtoje në shportë