info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shkumë

Showing all 16 results

Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygenic Foam Wash

Shkumë e butë larëse për zonën intime, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 200 ml
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Cleria Face Cleansing & Demake-up Foam

Shkumë pastruese për përdorim të përditshëm, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. 150 ml
1,340.00 L 1,139.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Atoprel Foamy Shampoo

Shampo shkumuese pastruese për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike. 150 ml
2,267.00 L 1,813.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm After Sun Mousse

Shkumë hidratuese për fytyrën & trupin pas ekspozimit në diell. 150 ml
1,900.00 L 1,140.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm Ac-Norm Active Cleanser

Përkujdesje pastruese, formuluar specifikisht për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 200 ml
2,140.00 L 1,284.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Neostrata Resurface Foaming Glycolic Wash

Shkumë larëse pa sapun me efekt eksfoljues, formuluar me acid glikolik dhe acid laktobionik. 100 ml
4,490.00 L 3,816.50 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel 2 In 1 Cleansing Foam

Shkumë e butë pastruese me efekt peeling dhe acide frutash. 200ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Gentle Foam Cleanser

Përkujdesje pastruese në formë shkume delikate, formuluar specifikisht për lëkurën e ndjeshme. 200ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech Gentle Cleansing Foam

Shkumë pastruese me pH fiziologjik, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. 150 ml
2,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

ONAGRINE Mousse Nettoyante Essentielle

Shkumë delikate pastruese për fytyrën, sytë & buzët. Largon papastërtitë dhe make up-in. 150 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Nuxe very rose mousse 1+1
-20%

Nuxe Very Rose Mousse Aérienne Nettoyante Special Offer

Shkumë e butë pastruese për të gjitha tipet e lëkurave 150 ml + 150 ml
3,450.00 L 2,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biolane Gel Douche et Bain Mousse

Shkumë larëse delikate me aromë të freskët 400 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Nuxe Very Rose Mousse Aérienne Nettoyante

Shkumë e butë pastruese për të gjitha tipet e lëkurave 150 ml
2,300.00 L 1,495.00 L -35%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Beauty Xpress Foam Your Hands

Shkumë hidratuese për duart 100 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Acnestil Mousse Detergente Viso

Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 150ml
2,090.00 L 1,254.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Purete Thermale Cleansing foam

Ujë pastrues shkumues për pastrimin e fytyrës 150ml
2,360.00 L 1,888.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso