info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Polysianes Huile sublimatrice au Monoï et Morinda 50 ml

Çmimi:L2,800.00 L1,960.00 -30%

Vaj i thatë shumëpërdorimsh me xixa për fytyrën, trupin dhe flokët
50 ml

Stock: In stock

Additional information

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

,