info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Polysianes Huile sublimatrice au Monoï et Morinda 50 ml

Çmimi:2,800.00 L 1,960.00 L -30%

Vaj i thatë shumëpërdorimsh me xixa për fytyrën, trupin dhe flokët
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

,