info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Milky Spray SPF 20 Face and Body

Çmimi:3,100.00 L 2,480.00 L -20%

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për trupin dhe fytyrën
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Spf

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Qumësht në formë spraji me ujë dhe lulet e diellit, i cili ofron mbrojtje qelizore anti-plakje dhe siguron një nxirje të shkëlqyer.

Struktura e tij e hollë ushqen lëkurën dhe lë një prekje të thatë. Një aromë mahnitëse me lule të portokallit, lule Tiare dhe vanilje.

Përdorimi

Para ekspozimit, aplikoni NUXE Sun Spray spf 20 për fytyrën dhe trupin.

Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose fshirjes me peshqir.

*Kujdes: Nëse aplikoni më pak sasi produkti nga sa është e nevojshme, niveli i mbrojtjes diellore do të reduktohet ndjeshëm.

Përbërësit

AQUA/WATER, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, DIETHYLHEXYL SUCCINATE, DIBUTYL ADIPATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, PHENYL TRIMETHICONE, C14-22 ALCOHOLS, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, PARFUM/FRAGRANCE, DIMETHICONE, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, CAPRYLOYL GLYCINE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, MYRISTYL ALCOHOL, CITRIC ACID, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, XANTHAN GUM, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, MYRISTYL GLUCOSIDE, DIMETHICONOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TETRASODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID, INOSITOL, , EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2602/D]