info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Sedax Trioxyglycerides Dermo-soothing treatment

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Trajtim zbutës, hidratues dhe qetësues për lëkurë të irrituar për të rritur, fëmijë dhe bebe
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

125 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

, ,

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Sedax krem qetëson menjëherë lëkurën e irrituar dhe e hidraton atë në thellësi.

Mbron nga agresorët e jashtëm.
Qetëson pruritin.
I pështatshem dhe për lëkurën më të ndjeshme të fëmijëve dhe bebeve.

Teksturë e lehtë fluide.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në të gjitha zonat e acaruara të lëkurës duke e masazhuar lehtë

Përbërësit

AQUA (WATER), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HYDROGENATED COCONUT OIL, OXIDIZED CORN OIL, POLYSORBATE 60, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, SORBITAN STEARATE, DIPROPYLENE GLYCOL, ACRYOLLY CULLYLRY, CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT, GLYCERYL CAPRYLATE, PEG-8, PHENYLPROPANOL, BETULA ALBA BARK EXTRACT, SCROPHULARIA NODOSA EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, AC TOCOPHOLIC ACID,