[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

duart

Showing 1–20 of 37 results

Himalaya Nourishing Hand Cream

Krem hidratues, i formuluar pёr pёrdorim tё pёrditshёm, me ekstrakte ushqyes me efekt mbrojtës dhe zbutёs pёr duart. 100 ml
350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Reparative Hand Cream

Krem ushqyes për duart.
1,040.00 L1,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Uriage Eau Thermale Crème D’eau Mains

Krem hidratues për duart. 50 ml
800.00 L 600.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariéderm-Cica Crème Mains

Krem riparues dhe rigjenerues për duart e thata. 50 ml
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

Palmer’s Eventone Age Spot Hand Cream

Krem që zbeh njollat kafe të krijuara në duar 60 g
1,085.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Intensive Relief Hand Cream

Krem hidratues për duart 60 g
553.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Proxera Nourishing Hand Cream

Krem me efekt qetësues dhe hidratues për duart. 75 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Hidrosis Control Antiperspirant Cream

Antiperspirant në formë kremi për të parandaluar djersitjen e tepërt në duar dhe këmbë. 50 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Regenerating Hand Cream

Krem ushqyes dhe rigjenerues i lëkurës së duarve, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shume të thatë dhe atopike. 100 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM UNCENTED

Krem duarsh hidratues pa aromë 50 ml
520.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA FAST ABSORBING HAND CREAM

Krem hidratues për duar të thata që përthithet shpejt 75 ml
490.00 L
Shtoje në shportë

NEUTROGENA HAND CREAM

Krem hidratues për duar të thata 50 ml
450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Duo Thé des Vignes Lèvres & Mains

Përkujdesje hidratuese për buzët dhe duart. Set promocional. 4.5 g, 30 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Thé des Vignes Crème Rèparatrice Mains et Ongles

Krem ushqyes dhe hidratues për duart dhe thonjtë. 75 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Crème Mains Anti-taches

Krem për duart specifik kundër njollave të errëta. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Froika Barrier Cream

Krem duarsh për lëkurë shumë të thatë me tendencë atopike. 75 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray Men

Spray anti-perspirant i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. Formulim për meshkuj. 60 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray Women

Spray anti-perspirant për femra, i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. 60 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray

Spray anti-perspirant i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. 60 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Clean Hands Spray

Spraj pastrues për duart me mjaltë, pa shpëlarje 100 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë