info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 18 results

Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel me ekstrakte bimore me efekt drenues 100 ml
1,025.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sedax Trioxyglycerides Dermo-soothing treatment

Trajtim zbutës, hidratues dhe qetësues për lëkurë të irrituar për të rritur, fëmijë dhe bebe 125 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë

Minus 417 Serenity Legend Relaxing Foot Nourishing Cream

Krem ushqyes relaksues për këmbët 100 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë për thembra

Pomadë eksfoljuese dhe zbutëse për thembra të thata dhe të çara 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Skinbiotics Rescue cream

Krem terapeutik për lëkurën me tea tree oil dhe vaj rigoni 113 g
3,273.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Il Leggins Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam il Leggins Massagiante Sport

Streçe të rehatshme të përshtatshme për t'u veshur gjatë aktivitetit fizik
7,150.00 L 5,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Alga Stck Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Tourmaline Crema Liporiducente FIR Cosce – Glutei

Krem reduktues i masës dhjamore në zonën e kofshëve dhe vitheve 200 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Fanghi Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Baltë anti-celulit për lëkurë të ndjeshme & persona me kapilarë të dobët 200 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë

Medel Soft Roll

Rroll profesional për pedikyr
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Ankle Stabilizer With Ligament Support M – XL

Suport për kyçin e këmbës dhe pjesën e ligamentit
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Silicone Insoles L

Shtroje silikoni për këmbët
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Soft Sponge Neck Collars – S

Suport për qafën në material sfungjeri
1,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Support Line Patellar Tendonitis Band

Fasho për tendinat e gjurit
1,150.00 L
Shtoje në shportë

Support Line Silicone Heel Cup

Silikon mbështetës për thembrën
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Verrufilm solution

Solucion për trajtimin efikas kundër pjesës më të madhe të verrukeve 14 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë