info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Exfoliac Gentle Foaming Gel

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Xhel shkumues që pastron butësisht lëkurën me yndyrë dhe me tendencë akneike
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

250 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Exfoliac xhel është formuluar specifikisht për lëkurë akneike të yndyrshme dhe të ndjeshme.
Pastron butësisht pa e tharë lëkurën, duke ruajtur balancën e pH të lëkurës.
I pasur me kompleksin bimor të përbërë nga rrodhja dhe sherebela, xheli ka efekt anti-bakterial.

Pa sapun.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoje në fytyrë të lagur duke e masazhuar lehtësisht në lëkurë, në mëngjes dhe në darkë.
Më pas shpëlaje me ujë.

Përbërësit

AQUA (WATER), GLYCERIN, PEG-40 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, DECYL GLUCOSIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM COCETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PARFUM (FRAGRANCE), IMIDAZOLIDINYL UREA, COCONUT ACID, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLENE GLYCOL, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, NASTURTIUM OFFICINALE LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL.