info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva EXFOLIAC Acnomega 100

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Krem kerato-aktiv për lëkurë me akne, njolla dhe imperfeksione
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem matifikues që vepron në shtresat sipërfaqësore dhe më të thella të epidermës, duke gjeneruar një efekt të rëndësishëm kerato-aktiv, të kombinuar me veprim të rregullimit të sebumit dhe anti-bakterial.

Zhbllokon poret e bllokuara dhe ruan trashësinë normale të epidermës.
Vepron mbi njollat që lënë aknet dhe i fal lëkurës butësi dhe shkëlqim.

88% efikasitet i provuar.
Pa paraben, pa konservues.
Hipoalergjik

Përdorimi

Aplikoje mbi fytyrë të pastruar më parë me ujin micellar në mëngjes dhe në darkë.
Mund të përdoret dhe si bazë make-up.

Përbërësit

AQUA (WATER), TRI-C12-13 ALKYL CITRATE, GLYCOLIC ACID, CETEARYL ISONONANOATE, BUTYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, GLYCERIN, POLYMETHYL METHACRYLATE, GLYCYLYLARETHYLIDE, GLYCETLYLETHYLIDE, GLYCETLY, , methyl glucose sesquistearate, BISABOLOL, CETEARYL ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL ZINC GLUCONATE, DISODIUM lauriminodipropionate TOCOPHERYL PHOSPHATE COCAMIDOPROPYL PG-dimonium CHLORIDE PHOSPHATE, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-10 laurate, Ceteareth-20, STEARYL glycyrrhetinate, xanthan gum, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DISODIUM EDTA, 10-HYDROXYDECANOIC ACID, SEBACIC ACID, 1,10-DECANEDIOL, TOCOPHEROL, PERFUME (FRAGRANCE).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping