info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

antibakterial

Showing 1–20 of 22 results

Epsilon Health Silben Nano Repair Powder Spray

Spraj me jone argjendi për trajtimin e plagëve në lëkurë Flakon x 125 ml
2,050.00 L
Shtoje në shportë

Stomakuran Suspension

Solucion me veprim anti-bakterial, për përdorim në kavitetin oral 15 g
486.00 L
Shtoje në shportë

Tantum Verde Collutorio (benzidaminë)

Shpëlarës për gojën me veprim antibakterial 120 ml
550.00 L
Shtoje në shportë

Profarma Ujë i oksigjenuar 30 mg/ml

Ujë i oksigjenuar për dezinfektim të plagëve 100 ml
90.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Antibacterial Cleansing Gel

Xhel larës, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me tendencë akneike. 500 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Stop AKN Spot Control Gel

Xhel me veprim përtharës dhe antibakterial, për trajtimin lokal të akneve 8 ml
1,971.00 L 985.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva EXFOLIAC Acnomega 100

Krem kerato-aktiv për lëkurë me akne, njolla dhe imperfeksione 30 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac BB cream light

Hidratues dhe mbulues me ngjyrë i imperfeksioneve për lëkurë të yndyrshme 30ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë

Easy Piercing Hygenic Solution Spray

Spray për dezinfektimin e zonës së piercing 50 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Puriface Sebocontrol Light

Fluid matifikues dhe sebo-rregullues 50 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

PIC Protective Chafing Plaster

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
320.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatotio Impermeabile

Ankerplast rezistent ndaj ujit me përmasa 10 cm x 25 cm 25 copë
5,100.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti Rotondi

Ankerplast i rrumbullakët rezistent ndaj ujit 20 copë
270.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatorio Impermeabile

Ankerplast antibakterial rezistent ndaj ujit 5 copë
265.00 L680.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial 5 copë
190.00 L430.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa të ndryshme 20 copë
265.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 25mm x 72mm (large) 10 copë
220.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
340.00 L
Shtoje në shportë

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
180.00 L
Shtoje në shportë

PIC Family Cerotto Mix

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
250.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare