info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Alpha KM Soin Anti-Age Reparateur Nuit

Çmimi:4,200.00 L 3,570.00 L -15%

Krem nate ushqyes dhe korrektues i rrudhave për çdo lloj lëkure
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Noreva Alpha KM bën rigjenerimin e lëkurës gjatë natës nga dëmtimet që i shkakton ndotja e madhe mjedisore gjatë ditës.
Falë veprimit të saj intensiv rigjenerues, lëkura do të ndjehet më e re, e tonifikuar dhe pa rrudha.

I pasur me AHA (alfa-hidroksi-acide), të cilat e zbusin lëkurën dhe largojnë qelizat e vdekura.

Mund të përdoret dhe si krem dite në lëkura shumë të thata.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrë dhe qafë në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), AMMONIUM LACTATE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ISOHEXADECANE, GLYCERETH-26, ISOPROPYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE, , MALIC ACID, GLYCOLIC ACID, CETETH-20, STEARETH-20, STEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, PERFUME (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, CERAMIDE AP, METHYLPARABEN, PROPYLPAROLENEN, DIMETHALYLONONEN, DIMETHALONOLEN, , CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, COUMARIN.