info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Noreva Actipur Anti-imperfection Set

Çmimi:2,100.00 L

Përkujdesje korrektuese intensive kundër akneve dhe shenjave në lëkurë për të rritur dhe adoleshentë
Set promocional

30 ml + 100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

100 ml, 30 ml

Brand

Formulation

,

Skin Type

,

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Set promocional, trajtues i imperfeksioneve.

Bli kremin & përfito falas xhelin pastrues

 

Noreva Actipur 3 in 1 -30 ml

Trajtues intensiv për lëkura të yndyrshme, të ndjeshme dhe që shfaqin probleme me aknet.

Përmban:
Keratozin A e cila zbllokon poret e bllokuara dhe largon pikat e zeza, rregullon sasinë e sebumit në lëkurë dhe trajton shenjat që lënë aknet.
Vitamina PP ka efekt antibakterial
Acidi salicilik me efekt antiinflamator.
Falë veprimit të dyfishtë në sipërfaqe dhe në thellësi të lëkurës dhe falë një aplikimi të përditshëm lëkura gradualisht fiton ekuilibrin e saj.

Jo komedogjenik
Pa paraben, pa konservantë

 

Noreva  Actipur dermo-cleansing gel -100 ml

Xhel pastrues i përshtatur për lëkura të yndyrshme dhe me probleme akneike.

Pa sapun, me pH fiziologjik, pastron lëkurën butësisht pa e dëmtuar atë.
Pastron në thellësi dhe stabilizon yndyrën.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parabenë.

Përdorimi

Noreva Actipur 3 in 1

Aplikoje në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar paraprakisht.

 

Noreva  Actipur dermo-cleansing gel -100 ml

Aplikoje në fytyrën e lagur më parë.
Shkumoje duke e masazhuar lehtësisht dhe më pas shpëlaje tërësisht.

Përbërësit

Noreva Actipur 3 in 1 -30 ml

AQUA (WATER), caprylic / capric triglyceride, NIACINAMIDE, SILICA, GLYCERIN, SIMMONDSIA CHINENSIS (Jojoba) SEED OIL, POTASSIUM AZELOYL diglycinate, PENTYLENE GLYCOL, hydroxyethyl acrylate / sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, hydroxyethylcellulose, BENZYL ALCOHOL, polyisobutene PERFUME (FRAGRANCE) , CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, PHYTOSPHINGOSINE, SALICYLIC ACID, PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, SORBITAN ISOSTEARATE, SORBIC ACID, SODIUM NITRATE, GLYOXAL, LINALOOL.

 

Noreva  Actipur dermo-cleansing gel

AQUA (WATER), GLYCERIN, PEG-40 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DECYL GLUCOSIDE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM COCETH SULFATE, SIDIUM CULRUM, SOCIUM CHORUMUM SORIUM COCONATE , IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, NASTURTIUM OFFICINALE LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, LINALOOL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping