info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NaturaVerde Bio Ultra Gentle Shampoo

Çmimi:830.00 L

Shampo organike për lëkurën delikate të bebeve.
200ml.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

,

Përshkrimi

Shampo ideale për flokët dhe
skalpin e bebeve.
Formula e pasur me ekstraktet e kamomilit dhe tërshërës, me origjinë nga ferma organike.
I mban flokët e bebes suaj te butë dhe lëkurën të hidratuar.
-Pa kolorantë.
-Testuar dermatologjikisht.
-Pa parabenë.
– Testuar për nikel, krom, kobalt.

Përdorimi

Apliko një sasi të vogël
në flokë dhe trup duke e
masazhuar lehtësisht.
Shpëlaje me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water), Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Glycinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin*, Chamomilla Recutita Flower Extract (Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract)*, Avena Sativa Bran Extract (Avena Sativa (Oat) Bran Extract)*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance).

* Lëndë të para organike të çertifikuara.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping