[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

higjienë

Showing 1–20 of 41 results

Ofertë!
-15%

Esi L’origine Derma Sapone di Marsiglia Aloe

Sapun me Aloe Vera për të gjithë familjen 200 g
700.00 L 595.00 L -15%
Shtoje në shportë

HiGeen Tac Tik Shampoo + Metallic Anti Lice Comb

Shampo dhe krehër për trajtimin e parazitëve të kokës 150 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Mom Zero Shampo Complemento Preventivo

Shampo parandaluese dhe trajtuese për parazitët e kokës 250 ml
950.00 L
Shtoje në shportë

Paranix Shampoo

Shampo për trajtimin e parazitëve të kokës 200 ml
1,640.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Salviettine detergenti

Trudi letra të lagura Paketim me 20 copë
170.00 L 136.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr.4

Trudi pelena për bebe me peshë 7-18 kg, me ngjitje anësore. 18 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr.3

Trudi pelena për bebe me peshë 4 -9 kg, me ngjitje anësore. 20 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr. 5

Trudi pelena për bebe me peshë 11-25 kg, me ngjitje anësore. 16 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Pannolini Nr. 6

Trudi pelena për bebe me peshë 15-30 kg, me ngjitje anësore. 14 pelena
900.00 L 720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Pampers Pants 3

Pelena si mbathje për fëmijë me peshë 6-11 kg Paketim me 60 pelena
1,840.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Pampers Pants 7 Jumbo Pack

Pelena si mbathje, për fëmijë mbi 17 kg 38 pelena
1,962.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Pampers Pants 5

Pelena si mbathje, për fëmijë me peshë 12-17 kg.
1,000.00 L
Përzgjidhni mundësi
Vendmbajtëse

Pampers Pants 6

Pelena si mbathje, për fëmijë mbi 15 kg
1,000.00 L1,840.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Mini 3

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 4-9kg. Paketim me 44 pelena.
1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Junior 5

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 11-25kg. Paketim me 36 pelena.
1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft XL 6

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 15-30 kg. Paketim me 32 pelena.
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Pampers Premium Care 2

Pelena për fëmijë me peshë 4-8 kg
2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Pants Maxi 4

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë nga 7-18 kg. Paketim me 30 pelena.
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Pants Junior 5

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë nga 15-25 kg. Paketim me 28 pelena.
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pingo Ultra Soft Pants XL 6

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë 16+ kg. Paketim me 26 pelena.
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë