info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 137 results

ATC Çaj Afrodiziak Bio

Përzierje bimore nxitëse dhe stimulante e seksit 90 g
L310.00
Add to cart

ATC Çaj Anti-duhan Bio

Përzierje bimore dezintoksikimin e organizmit nga nikotina e duhani. 90 g
L190.00
Add to cart

ATC Çaj Anti-grip Bio

Përzierje bimore kundër të ftohtit dhe temperaturës 90 g
L190.00
Add to cart

ATC Çaj Gjethe Sene Bio

Çaj me përbërje gjethe sene. 65 g
L190.00
Add to cart

ATC Çaj Hipnotik Bio

Përzierje bimore kundër pagjumësisë 85 g
L190.00
Add to cart

ATC Çaj Lule Kamomili Bio

Çaj bimor me lule kamomili 60 g
L190.00
Add to cart

Atc çaj për tensionin Bio

Përzierje bimore për uljen e tensionit të lartë të gjakut 100 g
L190.00
Add to cart

Bambo Nature Hair & Body Wash for kids

Shampo pastruese delikate për flokët dhe trupin e fëmijëve 150 ml
L790.00
Add to cart

Bio Planete Almond Oil

Vaj organik bajame 100ml
L1,610.00
Add to cart

Bio Planete Apricot Oil

Vaj organik i bërthamës së kajsisë 100ml
L2,100.00
Add to cart

Bio Planete Argan Oil

Vaj organik argani 100ml
L1,610.00
Add to cart

Bio Planete Chia Oil

Vaj organik i farave të chias 100 ml
L1,330.00
Add to cart

Bio Planete Flaxseed Oil – 250 ml

Vaj organik i farave të linit
L760.00L1,190.00
Select options

Bio Planete Organic Coconout Oil – 400 ml

Vaj kokosi Organik
L910.00L1,590.00
Select options

Bio Planete Pumpkin Seed Oil

Vaj organik i farave të kungullit 100ml
L1,290.00
Add to cart

Bio Planete Sacha Oil

Vaj kikiriku 100ml
L1,670.00
Add to cart

Bio Planete Soyabean Oil

Vaj organik soje 250ml
L870.00
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic 1 milk 0 -6 m

Qumësht formulë për bebe 0-6 muajsh 300 g
L800.00 L720.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Apple and Banana with wholemeal Cereal

Pure me mollë, banane dhe drithëra për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
L250.00 L225.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Apple in Carrots

Pure molle dhe karrotë për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Apricots in banana

Pure me kajsi dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Baby Water

Ujë mineral për foshnje 1.5 L
L250.00 L225.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Baby Water

Ujë mineral për foshnje i gatshëm për përdorim 0.3 L
L70.00 L63.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Baby’s First Broccoli

Pure me brokoli për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Combiotic Milk 2

Qumësht formulë për bebe 6-12 muajsh me probiotikë 300 g
L900.00 L810.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Fine vegetables and potatoes with veal

Pure me perime, patate dhe mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Fine Vegetables and Rice with Veal

Pure me perime, oriz dhe mish viçi për fëmijë mbi 8 muaj 125 g
L270.00 L243.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Good Night Fine Apple 4 m+

Pure organike me mollë, drithëra dhe qumësht për bebe mbi 4 muaj 250 g
L500.00 L450.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Good Night Milk Baby biscuit with Apple

Pure me mollë, biskota dhe qumësht për fëmijë mbi 4 muaj 190 g
L250.00 L225.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
L160.00 L144.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

HIPP Hippis Organic apple pear banaba

Pure e lëngshme me mollë dardhë dhe banane për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
L160.00 L144.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

HIPP Hippis Organic Plum-Blackcurrant in pear

Pure e lëngshme me rrush të zi, kumbull dhe dardhë për fëmijë mbi 6 muaj 100 g
L160.00 L144.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

HIPP Hippis Organic Wild Berries in Apple Peach

Pure e lëngshme me fruta pylli, pjeshkë dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj 100 g
L160.00 L144.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

HiPP Mama Organic Nursing Tea

Çaj organik bimor që stimulon prodhimin e qumështit të gjirit tek nënat e reja 200 g
L550.00 L495.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Apple Carrot Juice

Lëng frutash organik me mollë dhe karrota për fëmijë mbi 4 muaj 0.2 L
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic baby cereal 100 % rice

Pure orizi organike për bebe mbi 4 muaj 200 g
L500.00 L450.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic baby cereal Multi Grain 6 m+

Pure me drithëra organike për bebe mbi 6 muaj 200 g
L500.00 L450.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Fennel Tea

Çaj organik finoku 20 bustina x 1.5 g
L400.00 L360.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

HiPP Organic Fruit Dessert

Pure me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 125 g
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Juice Multifruit

Lëng frutash organik me fruta të ndryshme për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Junior 3 milk

Qumësht formulë për bebe mbi 12 muajsh 500 g
L1,250.00 L1,125.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Milk & Cereals Fine Fruits

Pure organike me fruta dhe qumësht për bebe nga mosha 6 muajsh 250 g
L500.00 L450.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Nectar Banana

Lëng banane pa sheqer të shtuar për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Nectar Mild Apple

Lëng frutash organik me mollë për fëmijë mbi 4 mua 200 ml
L200.00 L180.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Organic Nectar Plum

Lëng frutash organik me kumbull për fëmijë mbi 4 muaj 200 ml
L190.00 L171.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Tomatoes and Potatoes with Chicken

Pure me domate, patate dhe mish pule për fëmijë mbi 8 muaj 220 g
L270.00 L243.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Hipp Vegetables and Noodles with Chicken

Pure perimesh me makarona dhe pulë për fëmijë mbi 12 muaj 220 g
L270.00 L243.00 -10%
Add to cart

Holle Apple 100% 4m+ Demeter

Pure me mollë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g .
L200.00
Add to cart