info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shampo

Showing 1–20 of 147 results

Ofertë!
-15%

Phyto Phytophanere Fortifying Vitality Shampoo

Shampo rivitalizuese dhe forcuese për çdo lloj floku. 400 ml
2,420.00 L 2,057.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoprogenium Ultra-Gentle Shampoo

Shampo delikate për çdo lloj floku. E përshtatshme edhe për fëmijë mbi 3 vjeç. 400 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytojoba Moisturizing Shampoo

Shampo hidratuese për flokë të thatë. 400 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytolium+ Stimulating Shampoo

Shampo për flokët kundër rënies, e përshtatshme për meshkuj. 250 ml
2,150.00 L 1,827.50 L -15%
Shtoje në shportë

Palmer’s Olive Oil Shampoo

Shampo për flokë të thatë me ekstraktet e vajit të ullirit 400 ml
1,092.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Shine On Nutri Hair Restructuring Shampoo

Shampo për flokë të dëmtuar me efekt ristrukturues. 200 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Psomed 3 Shampoo Urea 3%

Shampo me përmbajtje ure 3% për lëkurë me tendencë psoriatike. 125 ml
1,620.00 L 1,134.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Hair Anti-Dry Dandruff Shampoo

Shampo për flokët kundër zbokthit të thatë. 200 ml
1,012.00 L 708.40 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence KS Anti-Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve. 200 ml
1,300.00 L 910.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Oil Shampoo

Shampo me përmbajtje vajore për flokë të dobët dhe për problemet me skalpin. 200 ml
1,420.00 L 994.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Densiage Redensifying Shampoo

Shampo densifikuese për flokë të hollë dhe pa volum. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Argeal Sebum-absorbing Shampoo

Shampo sebo-rregulluese specifike për flokët e yndyrshëm. 200 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë

HiGeen Tac Tik Shampoo + Metallic Anti Lice Comb

Shampo dhe krehër për trajtimin e parazitëve të kokës 150 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Mom Care Shampo Complemento Preventivo

Shampo parandaluese dhe trajtuese për parazitët e kokës 250 ml
1,077.00 L
Shtoje në shportë

Canova Rivescal DS Soothing Shampoo

Shampo qetësuese kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar. 200 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Baby Moments Gently Body Wash And Shampoo

Shampo delikate për kokën dhe trupin për bebe. 500 ml
970.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Shampoo Med

Shampo trajtuese për zbokthin e thatë. 200 ml
2,030.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Anti-Dandruff Shampoo

Shampo trajtuese për zbokthin shumë rezistent. 100 ml
1,670.00 L
Shtoje në shportë

Chicco No Tears Bath Shampoo 0M+

Shampo për trupin dhe kokën për bebe që nga lindja. 200 ml
500.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Baby Moments Shampoo

Shampo për bebe me përbërje natyrale.
530.00 L850.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping