info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 168 results

Harkontroll Man Hair Thickening Shampoo

Shampo pastruese për flokët dhe skalpin e meshkujve 250 ml
2,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Capsiselen Anti-dandruff Shampoo

Shampo kundër zbokthit, për të rritur 200 ml
2,000.00 L 1,400.00 L -30%
Shtoje në shportë

Concilium Purify Me Shampoo

Shampo pastruese për flokë dhe skalp të yndyrshëm 250 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Super Moisture Shampoo

Shampo hidratuese për flokë të dobët që bien 250 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Softness Shampoo

Shampo ribalancuese, për të gjithë familjen 250 ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Repair Repairing Shampoo

Shampo riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 250 ml
1,570.00 L 1,177.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Baby Shampoo & Bath

Shampo delikate për pastrimin e flokëve dhe trupin e foshnjëve tuaja 400 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Milk Shampoo

Formulim specifik për skalp të ndjeshëm dhe të thatë 200 ml
2,040.00 L 1,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Oil Shampoo Extra Delicato

Shampo delikate formuluar specifikisht për skalpin e irrituar 200 ml
1,550.00 L 1,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocyane Reactional Anti-hair Loss Set

Set efektiv kundë rënies së flokëve Blini ampulat kundër rënies Phytocyane dhe pëfitono falas shampon Phytocyane
6,450.00 L 4,837.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Pomegranate

Shampo me shegë që ruan ngjyrën e flokëve tuaj 400 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë

The Cosmetic Republic Anti-dandruff Shampoo

Shampo kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm 1 l
5,000.00 L
Shtoje në shportë

The Cosmetic Republic Oily Hair Shampoo

Shampo me keratinë dhe Buchu për flokë të yndyrshëm 1 l
5,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytojoba Set

Set për përkujdesjen ndaj flokëve të thatë 250 ml, 150 ml
3,800.00 L 2,850.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytosquam Set

Set trajtues kundër zbokthit 125 ml, 250 ml
3,100.00 L 2,325.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytokeratine Extreme Set

Set për përkujdesjen e flokëve të thatë, të hollë dhe të dëmtuar 100 ml, 50 ml, 50 ml
4,400.00 L 3,300.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytodefrisant Anti-Frizz Shampoo

Shampo që mbron flokët nga lagështia 250 ml  
1,420.00 L 1,065.00 L -25%
Shtoje në shportë

Fissan Bagnetto Primi Mesi

Shampo delikate me lëkurën, e rekomanduar për përdorim që në muajt e parë të jetës 500 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

Fissan Bagnetto Delicato

Shampo delikate me lëkurën, për bebe dhe fëmijë 400 ml
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocyane Invigorating Shampoo

Shampo që trajton rënien e flokëve te femrat 250 ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë