info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Supra Radiance Double Peeling Mask

Çmimi:5,850.00 L 5,265.00 L -10%

Maskë me veti
eksfoliuese dhe rigjeneruese
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim, që ka për qëllim të rigjenerojë lëkurën, ta tonifikojë atë dhe t’i japë shkëlqim.
Mikrokristalet me origjinë vullkanike sigurojnë efektin eksfoliues mekanik. AHA (alfa-hidroxi acidet) sigurojnë efektin eksfoliues kimik.
Maskës i është shtuar dhe acidi hialuronik, i cili mbush rrudhat dhe ushqen lëkurën.
Rigjeneron lëkurën dhe i rikthen shkëlqimin e munguar.

Përdorimi

Rekomandohet të aplikohet një herë në javë.
Maska vendoset në lëkurë të thatë, lihet për 5 minuta dhe masazhohet me lëvizje rrethore.
Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,
Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate, Copolymer, Polyacrylate Crosspolymer-6, Saccharide, Isomerate, Perlite Albizia Julibrissin Bark Extract, Parfum/Fragrance, Sodium Lactate, Marrubium Vulgare Extract, Soium Salicylate, Sucrose Palmitate, Citric Acid, Sodium PCA Tetrasodium Edta, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Tocopheryl Acetate, Glycolic Acid, Lactic Acid, Malic Acid, Glyceryl Linoleate, Tocopherol, Yeast Extract/Extrait de Levure, Glycine Soja (Soybea) Oil, Phenoxyethaniol, Sodium Hyaluronate, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Ethyhexylglycerin, CI14700/Red 4, CI17200/Red33. 1371A.