info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 30 + Lait Reparateur Anti-Age Global

Çmimi:4,950.00 L 3,465.00 L -30%

Set për përkujdesjen e fytyrës.
Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Qumështin Ultra-Reparateur Apres Soleil.
40 ml + 75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulation

,

Masa

40 ml, 75 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Set promocional
Bli mbrojtësin ndaj diellit & merr FALAS serumin pas diellit!

Lierac Sunissime Protective Fluid Global Anti-Aging SPF 50+ ofron një mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor.
Zbeh njollat e errëta, parandalon formimin e njollave të tjera dhe parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Përmban:
– pro-taurinë (vepron kundër radikale të lira);
– acid hialuronik (formon një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe njëkohësisht e hidraton atë);
– peptide që nxisin proçesin e nxirjes.
Ka një teksturë të lehtë prandaj absorbohet shpejt dhe plotësisht nga lëkura.

Lierac Sunissime Repair Milk Global Anti-Aging është një qumësht pas diellit për fytyrën dhe dekoltenë me veti riparuese, qetësuese dhe anti-plakje.
Ka në përmbajtje një ekstrakt të witch Hazel, një bimë e pasur me tanine, të cilat riparojnë dëmtimin e lëkurës të shkaktuar nga fotoplakja.
Ai gjithashtu përmban një kompleks bukurie qetësues, të bazuar në acidin hialuronik, omega-3 dhe 9 dhe një peptid aktivizues të nxirjes.
Qetëson ndjesitë e djegies duke ulur ndjeshëm temperaturën e lëkurës
Sapo të aplikohet, ofron qetësim intensiv dhe një nxirje të zgjatur, pa parregullsi pigmentare.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë dhe në zonën e dekoltesë 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Aplikojeni produktin në fytyrë dhe në zonën e dekoltesë pas çdo ekspozimi në diell.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Potassium Cetyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Laminaria Ochroleuca Extract, Melanin, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Polygonium Aviculare Extract, Oxothiazolidine, Pentylene Glycol, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxne, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Polysorbate-60, Sorbitan Hyaluronate, Xanthan Gum, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Biosaccharide Gum-1, Tocopherol, Penthylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Capylyl Glycol, Citric Acid, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping