info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 42 results

Ofertë!
-15%

Onovo Deep Cleanse

Suplement ushqimor për një lëkurë të shëndetshme dhe pa akne 60 kapsula
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm After Sun Refreshing Lotion

Qumësht hidratues dhe rifreskues për lëkurën, pas ekspozimit në diell 400 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream

Krem për hidratimin dhe riparimin e duarve 75 ml
1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel BEE Happy Set

Set hidratues për duart, thonjtë dhe buzët 30 ml, 4 g
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Ultra-Moisturizing Lip Balm

Hidraton, ushqen dhe riparon buzët e thata dhe të dëmtuara 5 g
800.00 L 560.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Repair Repairing Shampoo

Shampo riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 250 ml
1,570.00 L 1,177.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Repair Repairing Conditioner

Balsam riparues për flokë të dobët dhe të dëmtuar 175 ml
1,990.00 L 1,492.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Repair Repairing Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200 ml
2,900.00 L 2,175.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime After Sun Face Balm

Balsam anti-age pas ekspozimit në diell 40 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Vitamin Burst Peel Off Face Mask

Maskë me veprim antioksidues dhe rigjallërues në lëkurë 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Multirepair Lips-Eye Contour Cream

Krem korrigjues për rudhat në zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,290.00 L 5,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Night Renew Ampoules

Ampula rigjeneruese për natën, me efekt peeling
11,960.00 L 9,568.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum GF Vital-Age Cream Normal/combination Skin

Krem hidratues dhe ushqyes për lëkurë të mikse në të yndyrshme 50 ml
12,610.00 L 10,088.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytokeratine Extreme Set

Set për përkujdesjen e flokëve të thatë, të hollë dhe të dëmtuar 100 ml, 50 ml, 50 ml
4,400.00 L 3,300.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Repaskin Invisible Fluid SPF 50

Fluid me mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor 50 ml
3,300.00 L 2,970.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Repaskin Silk Touch Color SPF 50

Formulim mbrojtës dhe mbulues për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Procutase CICA Plus Gel

Xhel riparues dhe mbrojtës për lëkurën 40 ml
1,540.00 L 1,232.00 L -20%
Shtoje në shportë

Gynea Melagyn Gel

Xhel për higjienën intime të përditshme 200 ml
1,455.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Tolerance AR+ Intensive Anti-Redness Treatment

Trajtim zbutës dhe riparues për lëkurë kuperoze 40 ml
2,250.00 L 1,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Hydro Repair Serum

Serum zbutës, hidratues dhe rigjenerues 30 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë