info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Çmimi:1,742.50 L2,618.00 L

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë

Spastroje


Informacion shtesë

Masa

200 ml, 400ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim pastrues dhe heqës i make-up-it, për lëkurë të ndjeshme.
Në sajë të pranisë së Cocobetainës në përmbajtje, pastron lëkurën pa e tharë atë.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa sapun, pa konservues, pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA /WATER, GLYCERIN PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE, PROPYLENE GLYCOL,AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE
POLYSORBATE 60
CERAMIDE NP
NIACINAMIDE
SODIUM CHLORIDE
COCO-BETAINE
DISODIUM EDTA
CAPRYLYL GLYCOL
PANTHENOL
T-BUTYL ALCOHOL
TOCOPHEROL