info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel

Çmimi:2,760.00 L

Xhel pastrues për lëkura normale mikse
195 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim në trajtë xheli që pastron lëkurën dhe e freskon atë.
Largon papastërtitë, yndyrën dhe heq make-up-in.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën.
Pa alkool, pa ngjyrues. Pa sapun, pa parabenë.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë të njomë. Teprica largohet me pambuk ose shpëlahet me ujë.

Përbërësit

AQUA / WATER
BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE
CARBOMER
SODIUM HYALURONATE
SODIUM HYDROXIDE
POLOXAMER 184
DISODIUM EDTA
CAPRYLYL GLYCOL
POLYSORBATE 20
PHENOXYETHANOL
PARFUM / FRAGRANCE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping