info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Kerium DS Pro-Desquamating Soothing Face Care

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Krem zbutës për
lëkurë të irrituar
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

Përshkrimi

Krem që neutralizon skuqjet dhe rrjepjen e lëkurës. Forcon mekanizmat natyrorë mbrojtës të saj dhe pakëson kruarjet.
I pasur me kombinimin të piroctone olaminës me zinkun, përgjegjës për veprimin antibakterial dhe sebo-rregullues. Me përbërësin aktiv Dermobiotic Thermal që vepron mbi lëkurën e irrituar dhe eviton përsëritjen.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë të pastruar.

Përbërësit

Aqua, isononyl isononanoate, glycerin, dimethicone,
ammonium
polyacryldimethyltauramide, myristil myristate, stearic acid, potassium cetyl phosphate, zinc PCA, glyceril stearate, sodium hydroxide, palmitic acid, disodium edta, capryloyl glycine, vitreoscilla ferment, citric acid.