info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Çmimi:2,960.00 L 2,516.00 L -15%

Hidratues për lëkurë
të yndyrshme 40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për lëkurë me tendencë akneike.
Pakëson sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura dhe e bën atë, të duket uniforme dhe pa shkëlqim.
Zvogëlon poret.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Testuar dermatologjikisht. Testuar për alergji. Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë, në fytyrën e pastruar me parë.

Përbërësit

Aqua /water, glycerin,
dimethicone, isocetyl stearate, alcohol denat. silica, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, acrylamide/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, methyl methacrylate crosspolymer, butylene glycol, peg-100 stearate, cocamide mea sarcosine , glyceryl stearate, triethanolamine, isohexadecane, perlite, capryloyl salicylic acid .tetrasodium edta, pentylene glycol, polysorbate 80,acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer salicylic acid ,parfum / fragrance.