info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Smoothing Base

Çmimi:3,780.00 L 2,835.00 L -25%

Bazë për make-up-in
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të kadifenjtë që synon:
-uniformizimin e ngjyrës së lëkurës;
-përhapjen e njëtrajtshme të fondotintës;
-pakësimin e mikro-rrudhave.
Përmban acid hialuronik dhe vitaminë E që ushqejnë dhe zbusin lëkurën.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe qafë përpara vendosjes së make-up-it.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Talc, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Ethylene Brassylate, Bidens Pilosa Extract, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogen Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Silica Dimethyl Silylate, Octadecenedioic Acid, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, BHT , CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping