info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Biocollagenix Crema Anti-eta

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Krem anti-rrudhë
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim “filler” i formuluar për të luftuar shenjat e plakjes së lëkurës.
Përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës, falë kombinimit të një sërë përbërësve natyralë.

Kolagjeni detar dhe acidi hialuronik pengojnë humbjen e ujit, dhe e mbajnë lëkurën thellësisht të hidratuar dhe rrezatuese.
Arginina tonifikon dhe nxit ristrukturimin e qelizave.
Gjalpi Shea ofron rehati dhe ndjesi mëndafshi.
Vitamina C së bashku me Honokiol dhe Magnolol, e nxjerrë nga lëvorja e manjolias, ka veti antioksiduese.
Trëndafili i Damaskut rigjeneron dhe qetëson lëkurën.

Absorbohet shpejt dhe plotësisht nga lëkura.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e konsiderueshme kremi në fytyrë dhe në zonën e qafës, në mëngjes dhe në darkë.
Masazhojeni deri sa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

butyrospermum Parkii Butter, Rosa Damascena Flower Extract, Hyaluroni acid, hydrolyzed collagen, arginine, 3-O-ethyl ascorbic acid, shea butter, collagen, arginine, vitamin C, Damascus Rose

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping