info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Elancyl Cellu Slim

Çmimi:L5,300.00

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit
200 ml

Stock: 1 në stok

Përshkrimi

Elancyl Cellu Slim vepron në zemër të qelizave, duke eleminuar dukshëm gropëzat e krijuara nga celuliti. Me ekstrakte të kafeinës, cecropos dhe piperit Sisouan, Elancyl Cellu Slim eleminon dhjamin e akumuluar, zbut dhe lëmon lëkurën. Rezultatet janë të dukshme që nga dita e 7 e aplikimit. Përbërësit dobësues të këtij produkti sinkronizohen me ritmet tuaja fiziologjike, duke u çliruar në periudhën më të përshtatshme të ditës.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes tek kofshët, vithet, krahët dhe belin tuaj rregullisht, me lëvizje rrethore. Pa shpëlarje.

Përbërësit

AQUA. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. CYCLOMETHICONE. CAFFEINE. OLETH-10. PARFUM. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. ACRYLATESC/C 10-30 ALKYL ACRYLATE CROSS… CITRIC ACID. DIETHYL PHTALAMATE. GLYCERIN. HEDERA HELIX EXTRACT. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLYL… MALTODEXTRIN. MENTHOL. PHOSPHOLIPIDS. POLYSORBATE 60. PYRUS MALUS EXTRACT. SALICYLIC ACID. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. TRIETHANOLAMINE. XANTHAN GUM.