info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

dobësim

Showing all 11 results

Promo Pharma Bisk8

Biskotë me përmbajtje të lartë proteinike 60 g
455.00 L
Shtoje në shportë

Tisanoreica Stabilization 8 Days Kit

Program ushqimor 8 ditor, për ruajtje të peshës, humbje të mëtejshme të saj dhe detoksifikim i organizmit.  
13,600.00 L
Shtoje në shportë

Dimagra Protein Cocoa Flavour

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,060.00 L
Shtoje në shportë

Dimagra Protein Red Fruit

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,060.00 L
Shtoje në shportë

Dimagra Xalifom Sachets

Suplement ushqimor me elektrolite që pakëson lodhjen dhe kontribuon në mirë-funksionimin e muskujve Paketim x 20 bustina
2,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Guam anti-cellulite pancia girovita
-20%

Guam Duo Pancia e Girovita

Krem me veprim të fuqishëm nxehës për trajtimin e adipoziteteve në zonën e barkut dhe belit 150 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Tourmaline Crema Liporiducente FIR Cosce – Glutei

Krem reduktues i masës dhjamore në zonën e kofshëve dhe vitheve 200 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Urto Patches Pancia e Fianchi Rimodellante

Ngjitëse për zonën e vitheve dhe barkut me efekt dobësues Paketim x 8 ngjitëse
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Elancyl Cellu Slim Nuit

Krem trupi nate për dobësim 250 ml
5,700.00 L 3,705.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit 200 ml
5,300.00 L 3,445.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela body firming gel

Mustela xhel për trupin, tonifikues dhe rimodelues për nënat e reja. 200ml.
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso