info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 15 results

Toskani Slimming Gel

Xhel dobësues & rimodelues për trupin 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Slimming Gel + Gel Reductor con cafeina FREE

Xhel dobësues për trupin + Xhel me kafeinë për reduktimin e celulitit FALAS 200 ml + 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Dimagra Protein Cocoa Flavour

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,060.00 L
Shtoje në shportë

Dimagra Protein Red Fruit

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,060.00 L
Shtoje në shportë

Dimagra Xalifom Sachets

Suplement ushqimor me elektrolite që pakëson lodhjen dhe kontribuon në mirë-funksionimin e muskujve Paketim x 20 bustina
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Dimagra Dren

Shtesë dietike me ekstrakte bimore dhe minerale që favorizojnë largimin e lëngjeve 300 ml
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Esi Garcinia Cambogia 1000 mg

Suplement ushqimor me garcinia cambogia, efikas në humbjen e peshës 60 tableta
1,989.60 L
Shtoje në shportë

Esi Chitosano +Forte

Suplement ushqimor që ndihmon në reduktimin e peshës trupore 60 tableta
1,270.20 L
Shtoje në shportë

Esi The Verde Formula Concentrata 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës trupore dhe eleminimin e lëngjeve të tepërta nga organizmi 60 kapsula
1,110.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Thermogenic Complex

Suplement që ndihmon ne nxitjen e metabolizmit dhe humbjen e peshës trupore 60 kapsula
4,680.00 L 4,212.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Lipo – Metric Retractant

Krem kundër celulitit 200ml
3,550.00 L 3,017.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Crème Prevention Vergetures

Krem parandalues i strijave me vitaminë E dhe vaj Carthami 150 ml
3,450.00 L 2,415.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Cellu Slim Nuit

Krem trupi nate për dobësim 250 ml
5,700.00 L 3,990.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit 200 ml
5,300.00 L 3,710.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë! Elancyl xhel kunder celulitit
-30%

Elancyl Activ Massage Minceur

Xhel dushi 200 ml dhe dorezë masazhi anti-celulit për përdorim në dush
5,250.00 L 3,675.00 L -30%
Shtoje në shportë