info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

anti-celulit

Showing 1–20 of 32 results

Ofertë!
-20%

Guam Certified Organic Seaweed

Baltë biologjike me alga detare kundër celulitit 500 g - 400 ml
6,370.00 L 5,096.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Rapid Action FIR Anti-cellulite Treatment

Baltë me nxehtësi me bazë algash dhe veprim kundër celulitit 500 g - 400 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Body-Slim Slimming Concentrate Sculpting & Beautifying

Trajtim specifik me veprim të trefishtë për trupin 2 tubetë x 200 ml
5,920.00 L 4,440.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Duo Trattamento Anticellulite

Trajtim kundër celulitit me alga detare dhe efekt ngrohës 200 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani Slimming Gel + Gel Reductor con cafeina FREE

Xhel dobësues për trupin + Xhel me kafeinë për reduktimin e celulitit FALAS 200 ml + 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Artichoke Plus

Suplement ushqimor i lëngshëm me veprim lipolitik, diuretik dhe anti-celulit. 20 ampula x 2 ml
6,500.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN15

Dermaroller me mikro-gjilpëra 1.5 mm për përdorim në trup
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN20

Dermaroller me mikro-gjilpëra 2.0 mm për përdorim në trup
2,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Intense Mud Body Sculpting Lotion

Locion trupi me baltë për trajtimin e celulitit 250 ml
5,800.00 L 4,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Guam baltë kundër celulitit
-20%

Guam Formula Originale con Alga Marina Guam 21% FIR

Baltë anti-celulit me veprim në të nxehtë 750 ml ( 1 kg )
9,100.00 L 7,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Il Leggins Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L 5,850.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam il Leggins Massagiante Sport

Streçe të rehatshme të përshtatshme për t'u veshur gjatë aktivitetit fizik
7,150.00 L 6,435.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Crema Gel ai Fanghi d’alga

Krem-xhel anti-celulit me bazë algat Guam 250 ml
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Trattamento Anticellulite Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Baltë anti-celulit për lëkurë të ndjeshme dhe/ ose persona me kapilarë të dobët 500 g- 400 ml
7,280.00 L 5,824.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Tourmaline Fangodoccia Termico

Baltë termike kundër celulitit 400 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Trattamento Anticellulite Delicato Pelli Sensibili e/o Capillari Fragili

Krem anti-celulit për lëkurë të ndjeshme dhe/ose persona me kapilarë të dobët 200 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Fanghi D’alga Cellulite Formula a Freddo

Baltë anti-celulit me veprim në të ftohtë 500g/ 400ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Alga Stck Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Guam anti-cellulite pancia girovita
-20%

Guam Duo Pancia e Girovita

Krem me veprim të fuqishëm nxehës për trajtimin e adipoziteteve në zonën e barkut dhe belit 150 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso