info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

DR.Grandel Protection UV 50

Çmimi:L4,500.00

Serum mbrojtës ndaj diellit
50 ml

Stock: 1 në stok

Përshkrimi

Serum me teksturë të lehtë, jo të yndyrshme, plotësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Ofron një mbrojtje të lartë nga rrezatimi UVA dhe UVB.
Përmban vitaminë E, e cila lufton radikalet e lira.
Mund të kombinohet me çdo lloj kremi dite që ju përdorni.

Përdorimi

Rekomandohet të aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Decyl Oleate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Homosalate, Ceteareth-25, Glycerin, VP/Eicosene Copolymer, Ceteth-2, Myristyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Lauryl Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance)