[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Now

Showing 1–20 of 52 results

Ofertë!
-15%

Now Selenium 200 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 200 mcg Kuti x 90 kapsula
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Selenium 100 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 100 mcg Kuti x 100 kapsula
1,320.00 L 1,122.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Zinc 50 mg Immune support

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike 100 tableta
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Castor Oil 100% pure

Vaj kastori 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed) 473 ml
1,770.00 L 1,504.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme 90 kapsula te buta
3,650.00 L 3,102.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid B-12 B-Complex

Solucion oral me vitaminat e grupit B 59 ml
1,470.00 L 1,249.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Betaine HCl 648 mg

Suplement me betainë që përmirëson tretjen 120 kapsula
2,950.00 L 2,507.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Berberine Glucose Support

Suplement që mbështet metabolizmin e glukozës dhe lipideve 90 kapsula xhelatinore
5,440.00 L 4,624.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now 100% Pure Rose Hip Seed Oil

Vaj i trëndafilit të egër për një lëkurë që shkëlqen 30 ml
1,990.00 L 1,691.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin A 10000 UI

Suplement me vitaminë A në formën e kapsulave xhelatinore për të rritur 100 kapsula xhelatinore
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Natural Resveratrol 50 mg

Suplement me resveratrol 60 kapsula
2,850.00 L 2,422.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Lemon Oil 100 %

Vaj esencial limoni për aromaterapi 30 ml
1,100.00 L 935.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vaj esencial rozmarine
-15%

Now Essential Oil Rosemary 100 % Pure

Vaj esencial rozmarine për aromaterapi 30 ml
1,650.00 L 1,402.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now CoQ10 100 mg

Suplement me CoQ10 për të rritur 50 kapsula xhelatinore
2,670.00 L 2,269.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now XyliWhite Coconout Toothpaste

Pastë dhëmbësh pa fluor për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 181g
995.00 L 845.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Sweet Almond Oil

Vaj bajame për përdorim në lëkurë 118 ml
722.50 L1,649.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Now BioCell Collagen Hydrolyzed Type II

Suplement me kolagjen për artikulacionet dhe lëkurën Paketim x 120 kapsula
5,600.00 L 4,760.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now PABA 500 mg

Suplement me acid para aminobenzoik për të rritur Paketim x 100 kapsula
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glutathione 500mg

Suplement me glutation, një peptid me veprim antioksidues dhe detoksifikues Paketim x 30 kapsula
3,300.00 L 2,805.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Kid Vits

Multivitamina për fëmijë mbi 1 vjeç Paketim x 120 tableta të përtypshme
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë