info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Now Sweet Almond Oil

Çmimi:

Vaj bajame për përdorim në lëkurë

118 ml


Informacion shtesë

Masa

118ml, 473ml

Brand

Përshkrimi

Formulim me 100% vaj bajameje, lehtësisht dhe plotësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Ka veprim ushqyes dhe hidratues.
Nuk bllokon poret.
Pastron, zbut dhe i jep shkëlqim lëkurës.
Shishja në të cilën është ambalazhuar vaji përmban filtra që e mbrojnë nga rrezatimi UV.
I testuar analitikisht.
Pa parabene.
Pa sojë.
Pa hekzan.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa misër.
Pa vezë.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I çertifikuar nga UL.

Përdorimi

Hidhni disa pika të vajit
në pëllëmbën e dorës dhe masazhoni zonën e dëshiruar të lëkurës.
Në rastet kur vaji do aplikohet në fytyrë mjaftojnë 3-5 pika. Kini kujdes zonën rreth syve.

Përbërësit

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil.