info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Essential Lemon Oil 100 %

Çmimi:1,030.00 L 927.00 L -10%

Vaj esencial limoni për aromaterapi
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Vaj esencial limoni i përftuar nga presimi në të ftohtë i frutit të freskët (citrus limon).
Përdoret vetëm për aromaterapi pasi është tepër i përqëndruar.
Ka aromën e freskët të limonit.
Vetitë:
-rifreskues;
-gjallërues.
Vajrat esencialë të firmës Now janë të testuara analitikisht për të vërtetuar identitetin, pastërtinë dhe ka apo jo manipulime.
Kjo bëhet për të siguruar dhe garantuar një produkt me cilësi të lartë.
Pa OMGJ.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I përshtatur me dietën Halal.
Të shmanget kontakti me sytë.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Të mos përdoret në lëkurë.
Reagon në kontakt me dritën dhe rrezatimin UV.

Përdorimi

Përdoret vetëm për aromaterapi.
Mund të hollohet me vajin jojoba, vajin e ullirit ose vajin e bajames para se të përdoret.
Konsultohuni me literaturën përkatëse për kombinimet dhe shkallën e hollimit.
Duke qënë se është shumë I përqëndruar duhet të përdoret me shumë kujdes.

Përbërësit

lemon oil