info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now CoQ10 100 mg

Çmimi:2,670.00 L 2,403.00 L -10%

Suplement me CoQ10 për të rritur
50 kapsula xhelatinore

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

50 kapsula xhelatinore

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Koenzima Q10 është një substancë e cila gjendet në organizëm, kryesisht në zemër, mëlçi dhe në veshka.
është vënë re që sasia e saj e prodhuar në organizëm pakësohet me moshën.

Ndër funksionet e CoQ10 përmendim:
-merr pjesë në proçese që shoqërohen me çlirim energjie;
-vepron kundër radikaleve të lira;
-ndikon pozitivisht në funksionin e zemrës dhe sistemit kardiovaskular.

Pa gluten.
Pa sojë.
Pa OMGJ.
Pa misër.
Pa produkte të bulmetit.
Pa vezë.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I çertifikuar nga UL.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 kapsulë një ose dy herë në ditë, bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 1 Softgel
Servings Per Container: 50
Amount per Serving % Daily Value
** Daily Value not established.
Coenzyme Q10 (CoQ10) 100 mg **
Other Ingredients: Softgel Capsule [bovine gelatin (BSE-free), glycerin, water, organic caramel color), Organic Extra Virgin Olive Oil, Mixed Tocopherols (from sunflower oil), Sunflower Lecithin and Silicon Dioxide.