info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now 100% Pure Rose Hip Seed Oil

Çmimi:1,460.00 L 1,314.00 L -10%

Vaj i trëndafilit të egër për një lëkurë që shkëlqen
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Formulim vajor i pastër i trëndafilit të egër.
Vaji i trëndafilit të egër është i pasur me omega-6, një acid yndyror i pangopur dhe njihet për vetinë e tij si antioksidues.
Përdoret tek personat me lëkurë të thatë pasi hidraton, ushqen lëkurën dhe i jep asaj shkëlqim.

Pa OMGJ.
Pa gluten.
I përshtatur me dietën Halal.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I çertifikuar nga UL.

Të shmanget përdorimi tek fëmijët.
Të shmanget kontakti me sytë.
është vetëm për përdorim të jashtëm.
Këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti nëse jeni shtatzënë apo ushqeni me gji.

Përdorimi

Aplikohen 2-3 pika vaj të trëndafilit të egër në zonën e fytyrës, qafës, dekoltesë, trupit ose në skalp dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

rose hip seed