info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now BioCell Collagen Hydrolyzed Type II

Çmimi:5,599.20 L 5,039.28 L -10%

Suplement me kolagjen për artikulacionet dhe lëkurën
Paketim x 120 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Suplement me bazë kolagjeni me veprim të dyfishtë:
-mbështet funksionimin e artikulacioneve;
-mban lëkurën të hidratuar, pasi pengon largimin e ujit.
Formulim patentë, me origjinë nga kartilagjet e dërrasës së kraharorit të pulës.
Efikas në përmirësimin e lëvizjeve, mirë-funksionimin e artikulacioneve dhe forcimin e indit lidhor.
I validuar klinikisht.
Pa gluten.
Pa OMGJ.
Pa sojë.
Pa arra.
Pa vezë.
Pa produkte të bulmetit.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.

Kujdes!
Nëse jëni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Pas hapjes ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 2 kapsula 2 herë në ditë.

Përbërësit

Serving Size: 2 Veg Capsules
Servings Per Container: 60
Amount per Serving % Daily Value
* Daily Value not established.
BioCell Collagen®
(Proprietary Chicken Stemal
Cartilage Extract, providing) 1 g (1,000 mg) *
Hydrolyzed Type II Collagen 570 mg *
Chondroitin Sulfate 190 mg *
Hyaluronic Acid 95 mg *
Other ingredients: Hypromellose (cellulose capsule), Microcrystalline Cellulose, Stearic Acid (vegetable source) and Silicon Dioxide.