info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Set pushimesh 2 – Mbrojtje për të gjithë familjen

Çmimi:10,520.00 L 6,500.00 L -38%

Produktet e pushimeve për të gjithë familjen

SKU: bundle02
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Rilastil Sun System Water Touch Moisturizing Fluid SPF 50+

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Avene Spray Enfants SPF 50+

Brand

Formulimi

Skin Type

Suitable For

Spf

Action

,

Specific For

,

Vichy Eau Thermale

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Set me çmim promocional.

Produktet e domosdoshme të pushimeve

Seti përmban:

 1. Rilastil Water Touch fluid dielli për fytyrën – 50 ml
 2. Rilastil spray mbrojtës për trupin – 200 ml
 3. Avene Spray SPF 50+ për fëmijë – 200 ml
 4. Vichy ujë termal për të rritur dhe fëmijë – 150 ml
 5. Rilastil After Sun spray – 200 ml DHURATË
 • Rilastil Sun System Water Touch Moisturizing Fluid SPF 50+

  Krem mbrojtës ndaj diellit, për lëkurë normale në mikse me SPF 50+
  50ml

  Stock: Ka stok

 • Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

  Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
  200 ml

  Stock: S’ka stok

 • Avene Spray Enfants SPF 50+

  Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50+

  200ml

  Stock: Ka stok

 • Vichy Eau Thermale

  Ujë termal
  150 ml

  Stock: Ka stok

Stock: Insufficient stock