info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Sun System Tattoo SPF 50+

Çmimi:2,490.00 L 1,494.00 L -40%

Krem kundër diellit për lëkurën e tatuazhuar
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Spf

Suitable For

Emulsion i pasur me gjalpë kakao dhe panthenol, që krijon një barrierë mbrojtëse në lëkurën e tatuazhuar.
Ajo ushqehet në thellësi, duke siguruar hidratim dhe zbutje në mënyrë që të mbrojë ngjyrat e tatuazheve.

VETITË:
• siguron një spektër të gjerë mbrojtje UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë
• mbron ngjyrat e tatuazheve duke krijuar një film rezistent ndaj ujit
• kryen një veprim të fortë elastikues për një lëkurë më të shëndetshme.

Për lëkurë me tatuazhe
Shumë rezistent ndaj ujit
Me kompleksin PRO-ADN

Tundeni përpara përdorimit.
Aplikojeni në zonat e tatuazhuara, të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni shpesh gjatë ditës.

Aqua (Water) • Dibutyl Adipate • Diethylhexyl Carbonate • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Titanium Dioxide (Nano) • Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax] • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Cyclopentasiloxane • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Butylene Glycol • Polyester-7 • Polymethyl Methacrylate • Neopentyl Glycol Diheptanoate; Silica • Dimethicone • Nylon-6/12 • Panthenol • Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter • Glycerin • Allantoin • Schizandra chinensis Fruit Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Disteardimonium Hectorite • Magnesium Sulfate • Tocopheryl Acetate • Propylene Carbonate • Disodium EDTA • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Diglycerin • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • BHT • Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.