info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

La Roche Posay Retinol B3 Serum Set Promo

Çmimi:5,500.00 L 4,675.00 L -15%

Set promocional me efekt anti-rrudhë.
Me blerjen e serumit Retinol B3 30 ml, përfitoni dhuratë Micellar Water Sensitive Skin 50 ml dhe Eau Thermale 50 ml.
30 ml, 50 ml, 50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: LARO136
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

30 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

La Roche Posay Retinol B3 Serum :
Serum me efekt anti-rrudhë i formuluar me vitaminë B3 dhe retinol për të përmirësuar teksturën e lëkurës, minimizuar vijat e holla, rrudhat e thella dhe njollat e errëta.
Përshtatet shumë mirë me lëkurën e ndjeshme.
Kjo formulë përmban një kompleks të përbërë nga retinoli i pastër me çlirim të menjëhershëm për efikasitet të lartë dhe retinoli me çlirim gradual për tolerancë optimale, kombinuar me vitaminën B3 që përmirëson funksionin barrierë të lëkurës.
Lëkurës i rikthehet shkëlqimi natyral i munguar.
Teksturë fluide hidratuese dhe jo ngjitëse e cila përthithet shpejt.

La Roche Posay Micellar Water Sensitive Skin:

Formulim pastrues me pH fiziologjik që zbut, pastron dhe mbron lëkurën.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Largon papastërtitë, yndyrën, dhe make-up-in nga fytyra.
Me ujin termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën.
Për fytyrën, sytë dhe buzët.
Testuar dermatologjikisht.
Pa sapun, pa ngjyrues, pa alkool, pa parabene.
Jo komedogjenik.

La Roche Posay Eau Thermale :

Ujë termal i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për ushqimin dhe hidratimin e lëkurës. I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme ose të irrituara nga faktorë të jashtëm mjedisorë. Prania e mineraleve si seleni i japin ujit termal La Roche Posay veti zbutëse, antioksiduese dhe qetësuese.
I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur.

Aplikoni ujin mishelar në fytyrë nëpërmjet një pambuku.
Nuk është e nevojshme të shpëlahet.
Aplikoni 3-4 pika nga serumi Retinol B3 në mbrëmje në lëkurë të pastër. Mos harroni zonën e qafës.

Aplikoni ujin termal disa herë  në  ditë  sipas nevojës.

La Roche Posay Retinol B3 Serum Ingredients:
AQUA / WATER • GLYCERIN • CYCLOHEXASILOXANE • ALCOHOL DENAT • PENTYLENE GLYCOL • NIACINAMIDE • DIMETHICONE • GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL • PPG-6-DECYLTETRADECETH-30 • SODIUM HYALURONATE RETINOL • ADENOSINE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL • TAURATE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • POLYS ILICONE-11 • RETINYL PALMITATE TOCOPHEROL • PHENOXYETHANOL • PARFUM / FRAGRANCE.

La Roche Posay Micellar Water Sensitive Skin Ingredients:  AQUA / WATER • PEG-7 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES • POLOXAMER 124 • POLOXAMER 184 • PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES • GLYCERIN • POLYSORBATE 80 • DISODIUM EDTA • BHT • MYRTRIMONIUM BROMIDE • PARFUM / FRAGRANC

La Roche Posay Eau Thermale Ingredients: Aqua

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.