info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Sun Screen Invisible Spray SPF 50+

Çmimi:2,400.00 L 1,200.00 L -50%

Mbrojtës kundër diellit për fytyrën dhe trupin në formë spray.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Spray për fytyrën dhe trupin. Mbrojtje shumë e lartë ndaj rrezatimit diellor dhe e padukshme.
I përshtashëm për lëkurë të ndjeshme, me ngjyrë të çelur (tip I dhe II) dhe diskromi.

Siguron mbrojtjen e cikatriceve, djegieve apo dermatozave që agravohen nga rrezet e dëmshme të diellit.
Mbron lëkurën nga stresi oksidativ dhe nga fotoplakja.

Lehtësisht i aplikueshëm.
Jo-vajor.
Rezistent ndaj ujit.
Testuar dermatologjikisht.

Në fytyrë: fillimisht sprucojeni mbi duar dhe më pas aplikojeni në fytyrë. Evitoni zonën e syve.
Në trup: sprucojeni në të gjithë trupin dhe përhapeni në mënyrë uniforme.
Ri-aplikojeni shpesh.