info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Eva Mycosis Intimate Wash

Çmimi:1,780.00 L

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike.
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Suitable For

, ,

Detergjent larës inovativ, i krijuar posaçërisht për pastrimin e zonës intime në rast infeksioni të shkaktuar nga Candida spp.
Përdorimi i tij, rekomandohet të kombinohet me medikamente për trajtimin e infeksioneve mykotike të etiologjive të ndryshme.
Rekomandohet gjithashtu përdorimi në pjesë të tjera të trupit.

Kontribuon në frenimin e rritjes së mykut, duke rivendosur ekuilibrin acid në zonën intime, falë përmbajtjes së acid borik, vaj të pemës së çajit (teatree oil) & acid laktik.
Ekstraktet bimore si kamomili, bisabololi & aloe si dhe panthenoli qetësojnë skuqjen dhe irritimet, dukë rigjeneruar zonën intime.

I përshtatshëm për femra dhe meshkuj.

Aplikoni një sasi të konsiderueshme të produktit në zonën intime dhe më pas shpëlahuni me ujë të bollshëm, pa fërkim.
Mund të përdoret sa herë të jetë e nevojshme.

boric acid, tea tree oil, lactic acid, chamomile, bisabolol, aloe, panthenol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.