info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 20 results

Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Purin Special Dry and Oily Dandruff

Shampo për trajtimin e zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm 250 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Gentian Violet 1%

Solucion për përdorim të jashtëm në lëkurë 20 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion Kastelan

Solucion që përdoret për trajtimin e mykut në këmbë 20 ml
400.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Përgatesë për gojën 2

700.00 L
Shtoje në shportë

Princeps Itranox Cream

Krem me veprim anti-mykotik, për trajtimin e infeksioneve mykotike në lëkurë 30 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Lomexin 600 mg (fentikonazol)

Ovula me veprim anti-mykotik për përdorim vaginal Kuti x 2 ovula
373.86 L
Shtoje në shportë

Basi Clotrimazol 10 mg/g

Krem me klotrimazol me veprim antimykotik Tub x 50 g
648.00 L
Shtoje në shportë

Terbul cream 10 mg/g (tiokonazol)

Krem me tiokonazol me veprim antimykotik Tub x 30 g
938.00 L
Shtoje në shportë

Lomexin 2% crema vaginale (fentikonazol)

Krem vaginal anti-mykotik 40 g
536.00 L
Shtoje në shportë

Lomexin 2% cream

Krem dermik anti-mykotik (fentikonazol) 30 g
269.00 L
Shtoje në shportë

Terbonile cream 1% (terbinafinë)

Krem me terbinafinë, për trajtimin lokal të mykut 15 g
365.00 L
Shtoje në shportë

Econazole cream 1% EG

Krem me ekonazol, për trajtimin lokal të mykut 15 g
186.00 L
Shtoje në shportë

Rekonazol cream 2%

Krem me veprim antimykotik për përdorim në lëkurë (ketokonazol) 30 g
219.00 L
Shtoje në shportë

Canesten 3 Vaginal Cream 20 mg/g

Krem për përdorim vaginal me veprim anti-mykotik (klotrimazol) 20 g
543.00 L
Shtoje në shportë

Ketoral Shampoo 2%

Shampo me veprim anti-mykotik për skalpin dhe lëkurën (ketokonazol) 100 ml
711.00 L
Shtoje në shportë

Mycoster 8% Solution (ciklopiroks)

Solucion për trajtimin e mykut të thonjve Flakon x 3 ml
1,241.00 L
Shtoje në shportë

Canesten krem 1% (klotrimazol)

Krem me veprim antimykotik Tub x 20 g
324.00 L
Shtoje në shportë

Nizoral Shampo

Shampo me veprim anti-mykotik 60 ml
729.00 L
Shtoje në shportë

Nizoral krem 2%

Krem me efekt anti-mykotik, për përdorim në lëkurë 30 g
264.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Clotri-Denk 1% Cream

Krem me bazë medikamentin klotrimazol,me veprim antimykotik 20 g
259.00 L 233.10 L -10%
Shtoje në shportë