info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Emollient Cream

Çmimi:3,214.00 L 1,607.00 L -50%

Krem trupi ushqyes dhe hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë & atopike.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Krem trupi me përbërës aktivë ushqyes dhe hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thate dhe atopike.
Ndjesi komforti e menjëhershme. Ndihmon në lehtësimin e ndjenjës së kruajtjes & acarimit.
Vepron në dermatitin atopik, duke prishur ciklin e kruajtjes.

I pasur me Omega 3, 6 dhe 9, të cilat ndihmojnë në mirëmbajtjen e barrierës së lëkurës.
Formuluar me vajra vetëm me origjinë bimore.

PH fiziologjik.
Testuar dermatologjikisht.

Për përdorim të përditshëm.

Aplikojeni disa herë gjatë ditës në zonat e interesuara.

Përbërësit aktivë kryesorë:
SHEA BUTTER 4.00 %
GLYCERIN 3.00 %
INCA INCHI OIL 1.00 %
VITAMIN F 1.00 %
NATURAL MOISTURISING FACTOR 1.00 %
ROSA MOSCHATA OIL 0.50 %
SQUALANE 0.50 %

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.