info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Purete Thermale Cleansing foam

Çmimi:2,360.00 L 2,006.00 L -15%

Ujë pastrues shkumues për pastrimin e fytyrës
150ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për pastrimin e fytyrës.
Prania e magnezit favorizon mikroqarkullimin në lëkurë, ndërsa polifruktoli nxit proçesin e eksfolimit (largimi i shtresave sipërfaqësore të lëkurës).
Në kontakt me ajrin kthehet në formën e një shkume me dëndësi të lartë dhe kremoze.
Pastron plotësisht lëkurën dhe rigjeneron strukturën e saj.
Me ujë termal Vichy në përmbajtje.
Pa parabene dhe pa sapun.
I testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë dhe shpëlahet me ujë të bollshëm, për një pastrim sa më efikas të fytyrës.

Përbërësit

Aqua, dipropylene glycol,
sodium laureth sulfate,
glycerin, disodium
cocoamphodiacetate,
PEG-20 hydrogenated
glyceryl palmate, PEG-30
glyceryl cocoate, mel,
peg-7 glyceryl cocoate,
PEG-4 dilaurate, PEG-4
laurate, potassium
chloride, isobutylparaben
, manganese gluconate,
methylparaben ,
sodium chloride,
phenoxyethanol,
coco-betaine, disodium
edta, iodopropyl
butylvarbamate,
propylparaben, citric
acid, butylparaben,
ethylparaben, parfum.