info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Homme Hydra Mag C Anti-Fatigue Hydrating Care

Çmimi:3,400.00 L 2,890.00 L -15%

Hidratues për meshkuj për aplikim në fytyrë dhe në zonën rreth syve
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim për çdo lloj lëkure, madje dhe atë të ndjeshme.
Në sajë të kombinimit të magnezit me vitaminën C dhe dextranin, mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues dhe e ushqen atë.
Rrit elasticitetin e lëkurës, pakëson rrathët e zinj dhe qeset e formuara në zonën poshtë syve.
I pasur me ujë termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në zonën rreth syve në mëngjes dhe/ose në darkë.

Përbërësit

AQUA / WATER – GLYCERIN – ALCOHOL DENAT. – PROPANEDIOL – DIMETHICONE – PHENYL TRIMETHICONE – PROPYLENE GLYCOL – C13-14 ISOPARAFFIN – CI 15985 / YELLOW 6 – CI 77499 / IRON OXIDES – CI 77492 – CI 77491 – CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES – CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE – TRIETHANOLAMINE – TRIETHYL CITRATE – SILICA – ESCIN – PHENOXYETHANOL – MAGNESIUM SULFATE – MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE – BORON NITRIDE – ASCORBYL GLUCOSIDE – CAPRYLYL GLYCOL – LAURETH-7 – DEXTRAN SULFATE – ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – POLYACRYLAMIDE – ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER – PARFUM / FRAGRANCE